Gå til kommune eller skole

Den kulturelle skolesekken

Trondheim kommune

Postadresse: Kulturskolen, 7004 Trondheim

Besøksadresse: Olavskvartalet, 7004

Telefon: 72548811

Kontaktperson: Guri Krog Dodig, 72548811, 5QR@trondheim.kommune.no

Antall hendelser: 355

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bratsberg skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Sjetne skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Sjetne skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Sjetne skole37 deltakere: 5. trinn

    Del trinnet i to og fordel på de to tidspunktene.

  • 13:00
    Sjetne skole38 deltakere:
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bispehaugen skole18 deltakere: 1. trinn

    1. trinn: Elevene deles i to grupper og  går til hovedbiblioteket.

  • 10:30
    Bispehaugen skole18 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene deles i to grupper og  går til hovedbiblioteket.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Byåsen skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    1A, 2A, 3A, 4A og 5A

  • 10:30
    Byåsen skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    1B, 2B, 3B, 4B og 5B

  • 12:00
    Byåsen skole294 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    6. og 7. trinn

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nardo skole24 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler elevene i 3 grupper over 3 dager og benytter 9t2 ved transport.


  • 11:45
    Lade skole23 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler elevene i 3 grupper over 3 dager og benytter 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Meg og kammeraten minMusikk
  • Varighet: 35 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Birralee International School Trondheim
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ila skole90 deltakere: 1. trinn

    Fordel eleven på to hendelser.

  • 10:00
    Ila skole90 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Åsveien skole124 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordeling av elever: 5.-7. trinn på de to første konsertene på torsdag.

  • 10:30
    Åsveien skole124 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rosenborg skole51 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i tre grupper fordelt på tre dager. 

  • 12:00
    Lade skole59 deltakere: 10. trinn

    9t2 benyttes ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Åsveien skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Fordeling av elever: 1.-4. trinn på de to konsertene på fredag.

  • 10:30
    Åsveien skole167 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Hoeggen skole62 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i to grupper på oppsatte tidspunkt. 9t2 benyttes ved transport

  • 12:00
    Hoeggen skole62 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i to grupper på oppsatte tidspunkt. 9t2 benyttes ved transport

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Brundalen skole56 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Okstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Okstad skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Jakobsli skole14 deltakere: 1. trinn

    Elevene tar buss eller går til Ranheim bibliotek. Skolen deler eleven i to grupper.

  • 11:00
    Jakobsli skole14 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kattem Skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Kattem Skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rosten skole35 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i to grupper på oppsatte tidspunkt. 9t2 benyttes ved transport


  • 12:00
    Rosten skole35 deltakere: 10. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Romolslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Romolslia skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Klæbu ungd. skole85 deltakere: 8. trinn

    Klæbu kulturhus, Hallsetbakken 2, 7540 Klæbu

Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Eberg skole59 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Breidablikk skole22 deltakere: 1. trinn

    Elevene deles i to grupper og går til Heimdal bibliotek.

  • 10:30
    Breidablikk skole22 deltakere: 1. trinn

    Elevene deles i to grupper og går til Heimdal bibliotek.

Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Stabbursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Stabbursmoen skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Stabbursmoen skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Steindal skole19 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Eberg skole18 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Selsbakk skole56 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i to grupper på oppsatte tidspunkt. 9t2 benyttes ved transport

  • 12:00
    Selsbakk skole56 deltakere: 10. trinn

    Elevene deles i to grupper på oppsatte tidspunkt. 9t2 benyttes ved transport

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rosten skole22 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene tar buss til hovedbiblioteket.
  • 11:00
    Rye skole22 deltakere: 1. trinn

    1. trinn drar til Hovedbiblioteket. DKS bestiller buss

Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Sjetne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sjetne skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Sjetne skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nardo skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Nardo skole22 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Steindal skole19 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Eberg skole18 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Charlottenlund barneskole54 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Charlottenlund barneskole54 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tonstad skole17 deltakere: 1. trinn

    Elevene tar buss til Hovedbiblioteket. Skolen deler eleven i fire grupper.


  • 11:00
    Tonstad skole17 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Huseby barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Romolslia skole13 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Romolslia skole13 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Steindal skole19 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Eberg skole18 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ranheim skole41 deltakere: 1. trinn

    Ranheim skole holder til på Brøset skoleåret 2019/20, adresse: Granåsvegen 6, 7046 Trondheim

  • 11:30
    Ranheim skole41 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Berg skole49 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KontrafjongMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Kattem Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kattem Skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Kattem Skole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Breidablikk skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Breidablikk skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Utleira skole36 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Utleira skole36 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sunnland skole52 deltakere: 9. trinn

    Film og refleksjonsverksted. Fordel trinnet på de to hendelsene.

  • 11:00
    Sunnland skole52 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nyborg skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Nyborg skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sjetne skole27 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:00
    Åsveien skole25 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:00
    Brundalen skole19 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Hallset skole24 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Åsvang skole18 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Dalgård skole25 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rosenborg skole50 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nyborg skole24 deltakere: 1. trinn
  • 10:30
    Nyborg skole24 deltakere: 1. trinn

    Elevene deles i to grupper og går eller tar buss til Byåsen Bibliotek

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sjetne skole27 deltakere: 6. trinn
  • 10:00
    Åsveien skole25 deltakere: 6. trinn
  • 10:00
    Brundalen skole19 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Hallset skole24 deltakere: 6. trinn
  • 10:40
    Åsvang skole18 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Dalgård skole25 deltakere: 6. trinn

    inkl Gruppe F

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lilleby skole30 deltakere: 6. trinn
    Rosten skole26 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nypvang skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. DKS har bestilt busstransport.

  • 11:45
    Nypvang skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. DKS har bestilt busstransport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Jakobsli skole14 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler elevene i 2 grupper og benytter 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Jakobsli skole14 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler elevene i 2 grupper og benytter 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Sjetne skole27 deltakere: 6. trinn
  • 10:00
    Åsveien skole25 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Brundalen skole19 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Hallset skole24 deltakere: 6. trinn
  • 10:40
    Åsvang skole18 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Dalgård skole25 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Steindal skole43 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Tonstad skole26 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Kattem Skole18 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper fordelt på 2 tidspunkt. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Kattem Skole18 deltakere: 6. trinn
  • 10:40
    Tonstad skole26 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    THIS18 deltakere: 1. trinn
    Tomasskolen16 deltakere: 1. trinn
    Får besøk av 1. trinn THIS
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nardo skole44 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Strindheim skole46 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Strindheim skole46 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tanem skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. DKS har bestilt busstransport.

  • 11:00
    Tanem skole20 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byåsen skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Charlottenlund barneskole27 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Byåsen skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Charlottenlund barneskole27 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ranheim skole48 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra Ranheim kl 08.15 og fra Brøset kl 10.30 og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Ranheim skole48 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Huseby barneskole24 deltakere: 1. trinn

    1. trinn: Elevene deles i fire grupper fordelt på to dager og går til Saupstad bibliotek.

  • 10:30
    Huseby barneskole24 deltakere: 1. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sørborgen skole18 deltakere: 4. trinn
  • 11:00
    Sørborgen skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper på oppgitte tidspunkt. DKS har bestilt busstransport.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Byåsen skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Charlottenlund barneskole27 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Nyborg skole20 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper som fordeles på 2 tidspunkt. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Byåsen skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Charlottenlund barneskole27 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 4 grupper fordelt på 2 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Nyborg skole20 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper som fordeles på 2 tidspunkt. 9t2 brukes ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bispehaugen skole34 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Steindal skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Stavset skole18 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Hårstad skole26 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Steindal skole22 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Stavset skole18 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Hårstad skole26 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stavset skole36 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Flatåsen barne- og ungdomsskole20 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene går til Saupstad bibliotek. Skolen deler elevene i fire grupper fordelt på to dager.
  • 10:30
    Flatåsen barne- og ungdomsskole20 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene går til Saupstad bibliotek. Skolen deler elevene i fire grupper fordelt på to dager.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Stabbursmoen skole24 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:00
    Nardo skole22 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:00
    Eberg skole27 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper som fordeles på 2 tidspunkt. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Stabbursmoen skole24 deltakere: 6. trinn
    Elevene fordeles på 2 grupper, 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Nardo skole22 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Eberg skole27 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bratsberg skole20 deltakere: 6. trinn
    Solbakken skole14 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra Bratsberg kl 08.15, fra Solbakken kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Flatåsen barne- og ungdomsskole20 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene går til Saupstad bibliotek. Skolen deler elevene i fire grupper fordelt på to dager.
  • 10:30
    Flatåsen barne- og ungdomsskole20 deltakere: 1. trinn
    1. trinn: Elevene går til Saupstad bibliotek. Skolen deler elevene i fire grupper fordelt på to dager.
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Nidarvoll skole67 deltakere: 5. trinn

     «Kodeord Overlord» med Tor Arve Røssland

Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stabbursmoen skole49 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rosten skole43 deltakere: 9. trinn

    Film og refleksjonsverksted. Fordel trinnet på de to hendelsene.

  • 10:30
    Rosten skole43 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Lade skole173 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Utleira skole24 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 2 grupper. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:00
    Nidarvoll skole22 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

  • 10:00
    Lade skole17 deltakere: 6. trinn
    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.
  • 10:40
    Huseby barneskole23 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper og fordeles på tre dager, 9t2 brukes ved transport.

  • 10:40
    Åsheim barneskole23 deltakere: 6. trinn

    Elevene deles i 3 grupper som fordeles på 3 dager. 9t2 brukes ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Trondheim Kino - NOVA - Liv Ullmannsalen
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    THIS63 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    THIS60 deltakere: 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Sjetne skole178 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Selsbakk skole52 deltakere: 9. trinn

    Film og refleksjonsverksted. Fordel trinnet på de to hendelsene.

  • 11:00
    Selsbakk skole52 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Ranheim skole25 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler trinnet i 3 grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Bispehaugen skole38 deltakere: 3. trinn
    Ila skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lade skole133 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Ila mottak

Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Markaplassen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Sunnland skole108 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    DEler av 8. trinn og 9AE

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rye skole25 deltakere: 6. trinn
    Spongdal skole23 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra Spongdal kl 08.15, avgang fra Rye kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Ugla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Trondheim Kino - NOVA - Liv Ullmannsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nypvang skole33 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Selsbakk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KapernaumFilm
  • Varighet: 130 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Trondheim Kino - NOVA - Liv Ullmannsalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Singsaker skole32 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Singsaker skole32 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KapernaumFilm
  • Varighet: 130 min
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Trondheim Kino - NOVA - Liv Ullmannsalen
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Huseby barneskole35 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to og fordeler på de to dagene. Elevene går fra Sverresli

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Rosten skole242 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Sverresborg skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Breidablikk skole42 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ila skole66 deltakere: 4. trinn
    Nypvang skole41 deltakere: 4. trinn
    Rosten skole28 deltakere: 4. trinn
    Trondheim Montessoriskole 16 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10. Trondheim Montessoriskole går tur/ retur Ringve museum.

  • 11:45
    Bispehaugen skole47 deltakere: 4. trinn
    Huseby barneskole71 deltakere: 4. trinn
    THIS22 deltakere: 4. trinn
    Tomasskolen11 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.25 THIS, Tomasskolen og Bispehaugen kjører sammen. Avgang fra Stadsing. Dahls gate.

Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Spongdal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Huseby ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Åsheim barneskole35 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Åsheim barneskole35 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vikåsen skole46 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10

  • 09:30
    Strindheim skole87 deltakere: 4. trinn

    Elevene går tur / retur Ringve.

  • 11:45
    Lilleby skole35 deltakere: 4. trinn

    Elevene går tur / retur Ringve.

  • 11:45
    Brundalen skole66 deltakere: 4. trinn
    Singsaker skole50 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kattem Skole37 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Charlottenlund barneskole92 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10

  • 11:45
    Åsveien skole91 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.20

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Jakobsli skole20 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rye skole19 deltakere: 4. trinn
    Spongdal skole25 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss. Spongdal og Rye kjører sammen. Avgang fra Spongdal skole kl 08:45. Avgang fra Rye skole kl 08:55. Retur kl 11:10.

  • 09:30
    Berg skole43 deltakere: 4. trinn
    Breidablikk skole39 deltakere: 4. trinn
    Okstad skole30 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10

  • 11:45
    Bratsberg skole11 deltakere: 4. trinn
    Solbakken skole15 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss. Bratsberg og Solbakken kjører sammen. Avgang fra Bratsberg skole kl 11:00, og fra Solbakken 11:10. Retur 13:20

  • 11:45
    Eberg skole59 deltakere: 4. trinn
    Nardo skole43 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.25

Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lade skole60 deltakere: 4. trinn
  • 09:30
    Byåsen skole82 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10

  • 11:45
    Jakobsli skole35 deltakere: 4. trinn
    Ranheim skole86 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.25

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Romolslia skole29 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vikåsen skole47 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sørborgen skole54 deltakere: 4. trinn
    Tanem skole40 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 08.45. Retur kl. 11.10

  • 09:30
    Stabbursmoen skole32 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 09.00. Retur kl. 11.10

  • 11:45
    Hårstad skole56 deltakere: 4. trinn
    Nidarvoll skole78 deltakere: 4. trinn

    DKS har bestilt buss: Avgang skolen kl. 11.15. Retur kl. 13.25

Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hårstad skole51 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Åsvang skole55 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00

Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lade skole51 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rosten skole43 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sjetne skole26 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Sjetne skole40 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tonstad skole52 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.30, retur kl 11.00.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Tonstad skole18 deltakere: 3. trinn

    Skolen deler elevene i 3 grupper fordelt på tre dager og benytter 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Tonstad skole18 deltakere: 3. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nidarvoll skole33 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. DKS har bestilt buss: Avreise fra skolen 30 min før oppmøtetid (kl 08.30 og 10.30) og retur etter opplegget er ferdig.

  • 11:00
    Nidarvoll skole33 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hoeggen skole48 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Dalgård skole38 deltakere: 6. trinn

    Ungdomsgruppa F ved ressurssenteret deltar med 9 elever kl 09.00 .Skolen deler 6. trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00.

  • 11:00
    Dalgård skole38 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Charlottenlund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Byåsen skole44 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00. 

  • 11:00
    Byåsen skole44 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Klæbu ungd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Nidaros Idrettsungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Trio no TrebleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Sunnland skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsheim ungdomsskole70 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hallset skole36 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00.

  • 11:00
    Hallset skole36 deltakere: 6. trinn
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stabbursmoen skole43 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sunnland skole52 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Tanem skole35 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.15, retur kl 11.00

Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sørborgen skole53 deltakere: 6. trinn

    DKS har bestilt buss: avgang fra skolen kl 08.15, retur kl 11.00

Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Flatåsen barne- og ungdomsskole41 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Åsveien skole38 deltakere: 6. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper og fordeler elevene på kl 09.00 og 11.00.

  • 11:00
    Åsveien skole38 deltakere: 6. trinn
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Klæbu ungd. skole42 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tonstad skole43 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Spongdal skole68 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Bispehaugen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Bispehaugen skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Bispehaugen skole144 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ugla ungdomsskole41 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Vikåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vikåsen skole159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Vikåsen skole159 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Charlottenlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • THIS
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    THIS188 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:30
    Tomasskolen136 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Steinerskolen på Rotvoll
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Steinerskolen på Rotvoll134 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Trondheim Montessoriskole 17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Trondheim Montessoriskole går på besøk til Steinerskolen Rotvoll for å høre konserten.

Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Berg skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Berg skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Blussuvoll skole59 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Lade skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lade skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Lade skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Lade skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Strindheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Strindheim skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Strindheim skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Strindheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Strindheim skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Strindheim skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Solbakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Solbakken skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Lilleby skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Lilleby skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: ca. 40 minutter
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Singsaker skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Singsaker skole206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Singsaker skole206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Markaplassen skole55 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Charlottenlund ungdomsskole52 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sverresborg skole53 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Huseby ungdomsskole41 deltakere: 9. trinn

    Skolen avtaler tidspunkt med Falstadsenteret: post@falstadsenteret.no eller tlf: 74 02 80 40 og buss hos Tide Buss AS: Tlf: 55 23 87 00 eller eventuelt 05505

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Uttrykksform
Åpne filter